person_outline
phone

Event & Wedding Agency


Урок 01 Тема: Правила поведінки і безпеки життєдіяльності (БЖ) в комп’ютерному класі. Поняття інформації. Повідомлення. Способи подання.
[ · Скачати дистанційно (200КБ) ]14.01.2016, 22:59

Урок 1

Тема: Правила поведінки і безпеки життєдіяльності (БЖ) в комп’ютерному класі. Поняття інформації. Повідомлення. Способи подання повідомлень.

Мета: навчальна – ознайомити з предметом вивчення інформатики, метою і завданням курсу, з правилами поведінки в кабінеті інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій; сформувати поняття інформація, повідомлення, дані та взаємозв’язки між ними; розвивальна – розвивати вміння правильно і чітко висловлювати свої думки, грамотно формулювати твердження з предмета; виховна – виховувати інформаційну культуру учнів, дбайливе ставлення до шкільної комп’ютерної техніки, до книг, зокрема до підручників.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання та наочність: комп’ютерний клас (, операційна система Windows 7), навчальна презентація (Урок_1.pptx), мультимедійна дошка, стенди: «Критерії оцінювання», «Техніка безпеки та правила поведінки в комп’ютерному класі».

Категорія: 5 клас | Додав: Сергей
Переглядів: 809 | Завантажень: 239 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: